~ Zábavné programy ~

Partička - predstavenie známe z TV Markíza - Daniel Dangl, Petra Polnišová a ostatní herci v vám predvedú svoje improvizačné predstavenie na vašom večierku.

Banánová veľryba – Halina Pawlowská - nová talk show, rozprávanie o dokonalej žene, dokonalom mužovi, ich manželstve a hlavne o dokonalej láske. Toto všetko vám "servíruje" nedokonalá manželka, milenka a matka Halina Pawlowská. Halina radí, informuje, čte, recituje, reaguje na vaše otázky i názory, zpívá, stydí se, vzpomíná, plánuje, kritizuje, vysvětluje, směje se všem i sama sobě...

Ivan Mládek so skupinou Banjo Band – známy český zabávač, spevák a hudobník môže zavítať aj na vašu akciu. Jeho pesničky ako Jožin z Bažin, Zkratky, Linda a mnoho iných sa stali populárne nielen v Čechách a na Slovensku, ale v roku 2008 aj v Poľsku. Jeho pesničky sú sprevádzané vtipným hovoreným slovom. Spolu s ním účinkuje Ivo Pešák, ukoktaný Milan Pitkin a slabomyseľná Lenka Plačková. Viac na www.ivanmladek.com.

Stredoslováci s Jánom Snopkom – zábavný program v trvaní do 90 min., ktorého hlavný protagonista Ján Snopko spovedá svojich hostí. Výber hostí je podľa dohody z usporiadateľom programu. Medzi častých účinkujúcich patria pani Vacvalová, Štefan Skrúcaný ale aj Pavol Hammel, Zuzka Smatanová, Ady Hajdu a tiež Ján Króner. Tento program je známy predovšetkým z rozhlasového kabaretu Slovenského rozhlasu. Jána Snopka si určite pamätáte z TV relácie Dereš v úlohe humoristu. Odporúčame - jeden z najlepších slovenských programov pre plesy, uzavreté spoločnosti a kultúrne domy.

Miroslav Donutil – herec Národného divadla v Prahe Vám porozpráva ako to chodí nielen v "národním", ale aj v jeho živote.
amplion
Zvuková ukážka

Veľké dieťa - Ivan Tuli Vojtek spolu s country skupinou vás dobre zabaví na cestách aj necestách.

Kaviareň Slávia – tento program s veľkým úspechom vysiela STV. Na jeho čele je neodmysliteľný Peter Stašák a jeho hudobný hostia podľa výberu: Marcela Laiferová, Eva Máziková, Gizka Oňová, Helena Vrtichová, Lýdia Volejníčková, Janka Procházková - Wielander, Gabika Šusteková, Greta Švercelová, Miriam Klimentová, Nora Bláhová, Robo Kazík, Peter Stašák, Otto Weiter, Peter Vašek, Zdeno Sychra, Dušan Grúň, Ivo Heller, Martin Jakubec.

Diabolské husle - Ján Berký ml., hosť Mikuláš Doboš alebo Ján Babjak.
video
Ukážkové video

Ander z Košíc - alebo Ander s Piťom na cestách.

Drišľakoviny - skupina Drišľak už niekoľko rokov úspešne zabáva divákov STV a môže aj Vás na vašom večierku. Objednajte si kvalitný program.

Jadranka – speváčka, ktorá Vám ako jediná na Slovensku zaspieva jadranské piesne.

Na skle maľované – Tento muzikál môžu zažiť aj Vaši hostia.

Magda Paveleková – známa evanjelička z Levíc rozpráva svoje zážitky na cestách a necestách.

Sendreiovci – spomínate si na TV program vysielaný v Markíze? Ak nie pripomente si kvalitnú rómsku muziku na Vašom evente. Ak prídu manželia Sendreiovci so svojou skupinou tak veďte, že nálada sa len začne.