~ Varieté ~

Ponúkame najväčší výber variétnych programov na Slovensku

Bublinová show – medzinárodne uznávaná a prezentovaná show, v ktorej umelec za pomoci mydlových bublín vytvára rôzne až neuveriteľné obrazce. V závere "dá do bubliny" aj prítomného diváka z obecenstva. Veľmi pekný a efektný program.
video
Ukážkové video
Levitácia - priamo v tesnej blízkosti divákov, v doprovode dvoch asistentiek začne pred vašimi očami lietať kúzelník posadený na lietajúcej doske. Táto ilúzia je jedinečná svojho druhu v Európe a svojím efektom sa priblíži k najlepším ilúziám na svete. Kúzlo je možné predvádzať na otvorenom priestranstve, ale aj v sále. Kliknite si na video ukážku.
video
Ukážkové video
Traja záhadní muži – po otvorenom priestore začnú chodiť traja záhadní muži v dlhých kabátoch a priateľsky zdraviť ľudí. Táto show je vhodná na upútanie pozornosti na otvorených priestranstvách. Videoukážka vám povie viac.
video
Ukážkové video
Illusion moment show - najlepšia slovenská iluzionistická show v podaní Tomáša Húsku a jeho baletu. Táto show reprezentovala Slovensko na niekoľkých medzinárodných kúzelníckych festivaloch v Európe a Japonsku. Za svoju dramatickosť a kvalitné spracovanie si vyslúžila ocenenie The Best of Illusion show v roku 2005. Show je porovnanteľná s najväčšími kúzelníckymi prezentáciami v USA (Las Vegas). Stiahnite si katalóg vystúpení (formát pdf). Vyskúšajte na svojej akcii najlepšieho slovenského iluzionistu.
video
Ukážkové video
video
Ukážkové video
New Absolon – kúzelnícke duo. Absolútna špička medzi kúzelníkmi. V programe dominujú veľké ilúzie a preto je program vhodný do každého prostredia a pre každú príležitosť. Výsledný efekt je neopísateľný.

video
Ukážkové video

Mikromágia - priamo pred Vašimi očami predvedie kúzelník kúzla, z ktorých budete veľmi prekvapení. Pri jeho "práci" môžete skontrolovať jeho ruky, mince, karty rukávy a všetko čo si budete priať. Napriek tomu Vás elegantne zabaví.


Žena s hadom - orientálna tanečnica, ktorá predvedie klasický a egyptský tanec. Na konci svojho predstavenia spojí dva svety vo svojom tanci – svet ľudí a zvierat.


Fakírska show – fakíri, ktorí dokážu chodiť po horúcich uhlíkoch, ľahnúť si na lôžko z klincov, ale rovnako aj hltať oheň a vsunúť si do hrdla až 40 cm meču. Aj takéto programy môžu oživiť vašu akciu, ktorú pripravujete pre svojich hostí.


Dámska mágia – elegantne predvedené kúzla v podaní kúzelníčky.

video
Ukážkové video
video
Ukážkové video

Biketrial - jazdec pohybujúci sa na veľkom kolese, prejde na ňom na svojom bicykli niekoľko 100 metrov.

Šermiarske vystúpenia – vystúpenia bojových majstrov a šermiarov oživia v rôznych ukážkach a dobových kostýmoch Vašu show...


Chodec po lane – neuveriteľné až nebezpečné číslo cirkusového artistu na povraze. Vhodné len do väčších sál a na otvorené priestranstvo.


Duo Rascals – iluzionistické show - partnerka sa objavuje a stráca priamo pred očami diváka. Program je dynamicky, prevláda hlavne rýchlosť a obratnosť predvádzajúceho kúzelníka.

Duo Rafael - balans so sklom – jednoduché a veľmi obľúbené, tak by sa stručne dala charakterizovať show svetových varietných umelcov. Na špičku noža si artista položí najskôr jeden pohár a neskôr mu asistentka prikladá stále viac a viac. Poháre sa udržia i napriek tomu, že umelec má nôž v ústach.

Žena bez kostí – prevedenie spojenia plastickej akrobacie a hadej ženy. Mladá Lucia na svojom kruhovom podstavci dokáže ohnúť svoje telo tak, že hlavu si vloží medzi chodidlá. Bez problémov predvedie tzv. "mostík".


Fakírska show II - diváci v tomto programe uvidia neuveriteľné kúsky. Fakír sa prechádza ne rozbitých črepinách, horiacich uhlíkoch a ostrých pripínačkách. Pľuvanie ohňa a iná práca s ohňom je bodkou za efektným vystúpením.

Hadí muž - plastická akrobacia – uvidíte niečo neuveriteľné. Muž, ktorý sa poskladá akoby ani kosti nemal. Máme pre vás jeden z najlepších európskych programov.

Žonglujúce taniere – predstavenie plné zážitkov a prekvapení. Točenie tanierov a hrncov rôznych veľkostí na paličkách.

Vystrihovač siluet a portrétov – portréty hostí na vašej akcii môže nositeľ certifikátu svetového rekordu vo vystrihovaní portrétov. Za niekoľko sekúnd vystrihne Váš profil priamo pred Vašimi očami z čierneho papiera.

Duo Deštrukcia – telefónny zoznam s 963 stránkami, 20 kravát, brzdové lanka či oceľové struny - to všetko a spolu s tým mnoho iných vecí pretrhne naše duo "jako by nic".

Pepa Adamec – drezúra papagájov. V tomto čísle sa presvedčíte o tom, že papagáj môže odpovedať na otázky svojmu majiteľovi Pepovi Adamcovi, ale aj prítomným divákom v sále. Okrem toho papagáje kakadu a amazonské papagáje predvedú ako sa vedia voziť na trojkolke a malej kolobežke.


Kúzelnícke triky - vyberte si ilúzie aké predvádza svetová jednotka David Copperfield. Nami ponúkané show sú v podaní mladých kúzelníkov. Po kliknutí na obrázok sa Vám zobrazí videoukážka príslušného programu.

KARETNÁ GILOTÍNA – telo asistentky je vložené do gilotíny, ktorá vznikla z karty a prekoná spustenie gilotínových nožov.

Ukážkové video


SMRTONOSNÝ VRTÁK - hrubý vrták prejde telom kúzelníka, ktorým neskôr prejde aj asistentka.

Ukážkové video


PRIENIK VENTILÁTOROM - cez vrtuľu zapnutého ventilátora prejde kúzelník.

Ukážkové video


LIETAJÚCI STOLÍK - stolík, ktorý stojí na javisku sa začne po chvili v tesnej blízkosti divákov vznášať.

Ukážkové video


ZIG ZAG ILÚZIA - asistentka vojde do kúzelníckej debne a prepolí sa ZIG-ZAG.

Ukážkové video


SKOŘÁPKY s ľudskou hlavou - v priamom prenose hrá kúzelník známu hazardnú hru skořápky, alebo hľadaj kde je hlava.

Ukážkové video


TRPASLIČIA SHOW Elvisa Presleyho - mini Elvis Presley v podaní bábok ako ste ho ešte nevideli.

Ukážkové video


BONEY M - bábky napodobňujú skupinu Boney M. Veľmi efektné číslo.

Ukážkové video


Duo Carlos - program zostavený zo všeobecnej mágie a veľkých ilúzií, ako je prerezanie partnerky kotúčovou pílou, levitácia na sviečkach, levitácia na meči. Jednotlivé čísla sú okostýmované, s patričným hudobným sprievodom a svetelnými efektmi. Je to romantika, napätie a dynamika počas celého vystúpenia.

video
Ukážkové video
video
Ukážkové video

Duo Devils - kúzelnícke duo, ktoré aj pri svojom mladom veku dosiahlo značné úspechy a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Program je zostavený z veľkých ilúzií a všeobecnej mágie. Dá sa prispôsobiť aj pre detského diváka.

video
Ukážkové video

Ohňová show - Ku každej správnej ohňovej show neodmysliteľne patrí žonglovanie s ohňom, pľutie ohňa, opaľovanie tela, chodenie po horiacom skle a žeravých uhlíkoch. Záleží len od Vás, čo z ponúkaných atrakcií si vyberiete.

video
Ukážkové video
video
Ukážkové video

Mário - kúzelnícka show. Program je rozdelený do viac častí. Dominuje veľká ilúzia, kde pred očami divákov sa "stratí" partnerka a znovu sa objaví. Manipulácia je ďalšia časť programu, kde šikovnosť je na prvom mieste. Kúzelník Mário má koncipovaný program aj pre detského diváka.

video
Ukážkové video

Železný muž - varietný umelec so siláckymi kúskami, do ktorých zapája aj divákov. Je držiteľom viacerých siláckych rekordov, ktoré sú zapísané v Guinnessovej knihe rekordov. Na hlave si ohne oceľovú tyč a niečo podobné urobí aj na hlave diváka, ktorému sa však nič nestane. Bežné je ohýbanie klincov v zuboch, otáčanie oceľových tyčí okolo krku, ruky. Medzi iné silácke kúsky patrí aj trhanie reťazí, povrazov, gitarových strún, telefónnych zoznamov. Rozbíjanie skál na hrudi a štiepanie drevených klátov sekerou na hlave je zaradené do každého programu. Pri väčšom priestore, kde je možné umiestniť osobný automobil, tam sa nechá týmto automobilom prejsť cez hruď svojho tela.


Tanečné show - v ponuke je niekoľko druhov tancov. Od spoločenských a štandardných formácií, cez latinsko-americké až po dynamické choreografie skupín a jednotlivcov. Bohatá kostýmová výbava, nápaditá tanečná choreografia a k tomu výborná hudba je samozrejmosť tejto tanečnej skupiny. Zabezpečíme aj predtancovanie na plese prípadne inej akcii. Máme v ponuke aj tanečníkov z TV programov Let's dance na TV Markíza a Miliónový tanec na TV JOJ.

Elastická show - priekopník kulturistiky, ktorý poskladá svoje telo do skleneného akvária o rozmere 50x50x60 cm. Nápaditá choreografia a výborná hudba dotvára toto ojedinelé číslo.

Antická strip show – nahý umelec predvedie antickú krásu vo forme živej sochy.


Ohybný akrobat - obľúbený varietný umelec z českej republiky predvedie so svojím telom veci skutočne neskutočné.

Travesty show - zábavná show, v ktorej sa štyria tanečníci a speváci prezlečú sa svetové speváčky napr. Tina Turner, Lucie Bíla, Helena Vondráčková, Sisa Sklovská, Cher, Tatu, Madona, Natalia Oreiro, Marilyn Monroe. Táto show je skutočne veľkolepá a dynamická. Počas 90 min. nie je chvíľka, kde by sa divák nudil. Je to jedna z najlepších show svojho druhu v strednej Európe. Svedčia o tom aj početné víťazstvá na festivaloch v Poľsku a Nemecku.Akrobati


Pozrite si ďalšie atrakcie ako Kreslenie portrétov a karikatúr, Barmanská show, Brazílske tanečnice, alebo Ohňový tanec.