~ Zábavné show ~

V tejto sekcii Vám ponúkame zábavné show pre firemné, plesové a iné zábavné akcie

Show s opicami a pudlíkmi - ponúkame 12-15 min. show, v ktorej Vám krotiteľ predvedie čo všetko dokážu jeho opice a psi. Chodenie po rebríku, kotúľanie sudu pred sebou, alebo tlačenie fúriku - to je len časť ich zručností. Program je vhodný na otvorené priestranstvá, ale aj do uzavretých sál.


Elegantná jazdecká škola - klasické prvky tancujúceho koňa predvedie kôň a jeho pôvabná majiteľka. Celý program je sprevádzaný reprodukovanou hudbou, ktorá slúži koňovi aj na choreografiu. Kôň dokáže zatancovať od klasických až po španielske tance.


Úvod Šari-vary - ak potrebujete na Vašu akciu rázny a dynamický úvod, je pre vás vhodný práve úvod Šari-Vary. Štyria akrobati ,artisti a tanečníci v jednom Vám predvedú elegantnú tanečno-akrobatickú show so svojimi vlajkami. Je možné použiť napr. aj vlajky Vašej firmy.


Hula-Hop - jedinečná show troch mladých a neuveriteľne šikovných tanečníčok. Jedinečnosť ich tanca spočíva v tanci s niekoľkými kruhmi naraz.


Orientálna show - program ďalekého orientu. Typická orientálna hudba, fakíri, tanec a kúzla. To je stručná charakteristika asi 10 min. show, ktorá Vás vnesie do atmosféry ďalekého orientu.


Hadia žena - žena, ktorá počas svojho vystúpenia dokáže tak "poskladať" svoje telo, že divák má pocit akoby nemala ani kosti. Toto číslo je v trvaní do 10 min. Je veľmi efektné pre oko diváka a doplnené sprievodnou hudbou, ktorá zveličuje celé predstavenie.


Plastická akrobacia - artistka môže predviesť v miestnosti priamo pred očami diváka fantastickú akrobaciu, akú môže divák vidieť iba na najväčších cirkusových javiskách. Kruhový polmesiac, na ktorej je pripevnená hrazda a lano, dopĺňa celkový efekt predstavenia.


Show so živým medveďom - veľmi efektné číslo, v ktorom krotiteľ predvedie svojho zverenca. Ide o humorné vystúpenie, na ktorom sa diváci dobre zabávajú.


Roztopašní pudlíci - tak znie názov medzinárodne uznávanej show so psíčkami, v ktorej okrem iného predvedú traja až piati psíci neuveriteľne kúsky napr. sojky na rukách, bicyklovanie a mnohé iné.


Žonglér - v približne 10 minútovom vystúpení vám varietný umelec predvedie šikovnosť a postreh pri zvládaní až 8 horiacich kužeľov, prípadne kruhov. Vystúpenie je doplnené efektnou hudbou a elegantným kostýmom. Neskôr to isté, čo žonglér predviedol so svojimi rukami, dokáže aj s nohami.


Hádzanie nožov - na javisku, prípadne v inej sále sa oprie doska o pevnú stenu. Vybraný divák sa postaví pred dosku a žonglér s nožmi mu naznačí, že bude proti nemu hádzať nože. Ak s tým divák nesúhlasí, predvedie to žonglér so svojou asistentkou. Neskôr by mal asistentku vystriedať iný divák s obecenstva, ktorý nemá strach. Číslo je sprevádzané hovoreným slovom.