~ Detské programy ~

zajac Objavy Majstra N
Kakaokúzlo s kúzelníkom Máriom
KARAOKE show pre deti
Divadielko manželov Stražanovcov
divadielko Dunajka
Veľké množstvo detských tanečných skupín
Šašo Bimbo
Martin Madej
Petra Jurinová

Kúzelník Mário – umelec, ktorý sa venuje kúzlam už viac ako 20 rokov. Dokáže počas svojho predstavenia pre deti vtiahnuť detského siváka do jeho programu a spolupracuje s ním. Počas svojho vystúpenia používa výlučne asistentov z rad detského diváka. Na konci predstavenia naučí deti niekoľko kúziel. Vo svojom programe používa aj zvieratká.

Speváci známi z detských CD Richard a Mária – hudobný program, v ktorom dvaja perfektne spievajúci klaunovia prevedú deti všetkými detskými pesničkami a niektoré ich aj naučia. Umelci v programe interaktívne zapájajú detské obecenstvo priamo do akcií na javisku. Program je vhodný aj pre deti predškolského veku. Program trvá 30-80 min. Je možný aj v anglickom jazyku.

video
Ukážkové video

Šašo Maroš - jeden z najznámejších šašov na Slovensku. Nedávno oslávil 20. sezónu účinkovania pred deťmi. Jeho pesničky a oslovenia detí "štúplici a štuplíčky" sú neopakovateľné. Program, v ktorom zapája do rôznych súťaží a kvízov detské obecenstvo patrí medzi najlepší na Slovensku.
Šašo Bimbo – šašo v podaní herca Iva Hlaváčka. Postavička, ktorá dokáže zaujať detského diváka hlavne svojimi netradičnými súťažami napr. Bailando o najlepšieho tanečníka v sále, Miss a Missák, o najlepšie oblečené dievčatko a chlapca. Všetky jeho súťaže sú interaktívne a počas svojej show zapojí do deja na scéne až 25 detí. Jeho program je vhodné kombinovať s kúzelníkom Máriom, obaja umelci dokážu zaujať deti až 120 minút.

Predvádzanie sokolov - deti vždy zaujmú dravce - vtáky, na ktoré sa môžu z blízka pozerať. Máme v ponuke niekoľko kvalitných skupín, ktoré dokážu deťom predviesť nielen ako vedia tieto dravce lietať, ale aj ako s nimi cvičia rôzne kúsky.
Karaoke Mišky Marienkovej – ak chcete deti na akcii zaujať ich vlastným spevom, objednajte si na Vašu akciu karaoke show. Miška Marienková je známa hlavne z relácie Kakaoslávici, ktorú neúnavne pripravovala v TV Markíza skoro 7 rokov. V repertoári karaoke má veľa detských, ale aj dospeláckych pesničiek.

Modelovanie balónikov – dvojica mladých hercov zahrá rozprávku o putovaní zvieratiek po lese. Jednotlivé zvieratká modelujú z rôznofarebných balónikov. Po skončení rozprávky začnú pre modelovať zvieratká podľa želania jednotlivých detí. Každé dieťa si z akcie môže odniesť malý darček vo forme balónikového zvieratka.

Mikuláš a čert – dvojica, ktorú netreba zvlášť predstavovať. Ak ich potrebujete zavolajte nám čím skôr, lebo tesne pred Vianocami sú už termíny zadané.

Divadlo v kufri - alebo Tatro en Kofro – divadlo jedného skvelého herca a komika Tomáša Plazského, ktoré si nosí v jednom kufri. Viac vo videoukážke.
video
Ukážkové video
video
Ukážkové video
Maľovanie na tvár – animátorka namaľuje na tvár deťom rôzne zvieratká napr. tigra, mačičku, alebo psíka. Dieťa počas celej akcie bude vyzerať ako malé zvieratko. Celý efekt sa dá doplniť aj vhodnou parochňou.
Živé zvieratká - ak chcete Vašu akciu oživiť prítomnosťou živých zvieratiek, tak nás kontaktujte. Môžeme Vám zabezpečiť koníky, medvede ale aj ťavy a lamy.

... a ďalších 14 komponovaných programov: Detské atrakcie

autodráha

detské rulety

skákací hrad

snow paradiso

minigolf

motokáry


Nafukovadlá rôzneho druhu


Kúzelník Mário Profesionálny kúzelník a iluzionista, známy pod pseudonymom Kúzelník Mário s medzinárodnou praxou, predvádza zábavné a atraktívne vystúpenia pre deti a dospelých pri rôznych príležitostiach.

KÚZLA - ILÚZIE- MÁGIA - HUMOR - NAPÄTIE
(detské show-reprezentačné plesy-reklamné kampane-veľtrhy a výstavy-TV show-mikromágia)

Ilúzie Davida Copperfielda: Vo svojom programe má niekoľko čísel, ktoré vo svojich televíznych show predvádza David Copperfield. Autorské práva na predvádzanie "čísel" získal od americkej firmy, ktorá úzko spolupracuje s týmto prestížnym iluzionistom. V programoch napríklad horí asistentke hlava, spútaná a zviazaná unikne z kruhových obručí, kúzelník sa vyslobodí zo zvieracej kazajky, do ktorej ho spútajú diváci a mnoho ďalších adrenalínových trikov.

Kúzla pre dospelých: Kúzelník Mário predvádza klasickú elegantnú kúzelnícku show vo fraku. V nej dynamickým a efektným spôsobom neustále objavuje alebo necháva miznúť rôzne zvieratá a predmety ("zo vzduchu" vyčaruje niekoľko desiatok kariet, živé hrdličky, dymiace fajky...).
Ďalej predvádza mikromagické programy pre menšie spoločnosti a na rôznych večierkoch. Pri stole pracuje s kartami, mincami a vypožičanými predmetmi v bezprostrednej blízkosti divákov.

Kúzla na objednávku: Pri prezentácii rôznych firiem, alebo výrobkov je možné na základe individuálnej objednávky predviesť kúzla podľa želania klienta. Pri tejto službe si treba program objednať dostatočne včas.

Detské show: Kúzelnícka show Mário so svojími spolupracovníkmi ponúka javiskové vystúpenia pre deti v rôznych show. Rovnako predvádza aj vlastný zábavný improvizovaný program, ktorý trvá 70 min. V ňom sa vystrieda na javisku niekoľko detí, ktoré spolupracujú pri rôznych trikoch. Kúzelnícky program je vhodný aj na rôzne oslavy v rodinnom kruhu.

Odborné garancie: Naša show spolupracovala s množstvom rôznych klientov. Medzi prestížnych zaraďujeme spolupracovníkov: Porsche Auto Slovakia, Porsche Auto Austria, Daewoo Motor Slovensko, Ško-fin s.r.o., Slovnaft a.s., SIT a.s., ŽSR, Tronet s.r.o., NOKIA Praha a.s., Toyota Slovakia, denník SME, Slovenská televízia, redakcia Pozor Zákruta, FIAT, závod Volkswagen BA, TV Nova, Pegas Praha, Eurotel Praha, RAJO a.s., Prvá komunálna banka, Armáda Slovenskej republiky, Slovenský plynárenský priemysel a.s., Slovenské elektrárne a.s. a mnoho ďalších menších, ale významných firiem a spoločností.

Reklamné agentúry: Monarch, MW promotion, Soria and Grey, Wiktor Leo Burnett, KEY promotion, Slovkoncert, Areco, ATC, spolupráca pri televíznom reklamnom spote pre PKB a.s...

Spolupráca s TV:
V prípade Vášho záujmu Vás osobne navštívime a poskytneme Vám k nahliadnutiu fotodokumentáciu, prípadne prezentačnú videokazetu.

Ceny za predstavenia sú variabilné podľa veľkosti a periodicity objednávky. Ceny sú tvorené vždy individuálne, ale výhodne. Programy moderujeme v slovenskom a nemeckom jazyku.