~ Hudobné produkcie ~

Orchester Gustava Broma - 17 členný orchester, ktorý založil známy český hudobník Gustav Brom. Počas produkcie orchestra spievajú aj minimálne 4 sólisti. Program je vhodný hlavne na plesy a iné VIP podujatia. Orchester diriguje Vlado Valovič. Účinkoval v reláciách TV Markíza Let's dance a Bailando.
amplion
Zvuková ukážka
amplion
Zvuková ukážka
Felix Slováček - český klarinetista, saxofonista a dirigent, známy nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj po celej Európe. Jeho hudba je vhodná na komornejšie eventy.
amplion
Zvuková ukážka
Bratislava Hot Serenades - svojský orchester hrajúci piesne z nielan medzivojnového obdobia. Preslávil sa najmä spoluprácou s Milanom Lasicom.
amplion
Zvuková ukážka
Old Time band - ojedinelé hudobné zoskupenie na Slovensku Vám predstavuje svoje CD, ako retrospektívu jedného z najpôvabnejších hudobných štýlov v dejinách hudby. Hudobníci ponúkajú pôvodné aranžmány, obohatené o autorský vklad, v medziach štýlovej čistoty. Podobne bola realizovaná i nahrávka, podľa dochovaných dobových materiálov, s dôrazom zaznamenať autentickú atmosféru zábavy z prelomu storočia. Pomocou tejto nahrávky sa ocitneme približne v roku 1920 a práve počúvame hudbu z Edisonových valčekov, ktoré už pomaly ustupujú dokonalejšiemu gramofónu. Hudba je veselá, zábavná, bez zbytočných decibelov a technických efektov. Dodržanie štýlovej čistoty podmieňuje i spôsob nahrávania. "Odborne" ho môžeme nazvať ako spôsob na "tri-štyri" a je možný len na dva mikrofóny v provizórnom drevenom štúdiu. Pri prepnutí si svojich prijímačov na mono dosiahnete autentický zvuk ako poslucháč v roku 1920.
amplion
Zvuková ukážka
amplion
Zvuková ukážka